Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2968
Stary 21.10.2011, 13:52
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Nam pozostaje liczyć na cud: nie przegrać w Londynie i Danii (tam najlepiej wygrać), na koniec zwycięstwo z grającym o nic Twente. Możliwe, ale mało prawdopodobne.
Wydaje mi się, że bardziej prawdopodobne jest wygranie z pogrążonym w kryzysie Odense na wyjeździe, niż z Twente u siebie. Natomiast kluczowe będzie NIE przegrać w Londynie. Jak przegramy to żeby Wisła awansowała Fulham musiałoby przegrać u siebie z Odense, co jest czystą abstrakcją.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując