Marszałek napisał(a):

I tylko on jeden w zasadzie. Reszta praktykuje raczej inne formy poruszania się po boisku,zgodnie z powiedzeniem,nie sztuką jest dużo biegać,sztuką jest mądrze stać.
Ciekawe jak Wilk zaprezentuje się w Londynie w czasie rewanżu. Z drugiej strony chłop już ma swoje lata i można by czegoś więcej od niego wymagać. Chociażby tego, aby nie schodził poniżej pewnego poziomu. Bo coś czuje,że z Fulham nieźle zagrał a z ŁKS-em będzie odwalał kaszane.
|
Wilk już od dawna powinien być podstawowym zawodnikiem. Błędy i gorsze mecze mu się zdarzają, ale to jest przede wszystkim kwestia braku regularnej gry. Natomiast ma dwie cechy kluczowe - jest waleczny, i jest inteligentny, to jest gość, który myśli na boisku.