Cytat:
|
Problem jest taki, że robią dokładnie, to co zarzucają Maaskantowii, tylko w drugą stronę. To naprawdę sztuka zszargać Wisłę bardziej niż Weszło, ale wielu z forumowiczów ma te umiejętność opanowaną do perfekcji. Czasami mam wręcz wrażenie, że to forum Cracovii, a nie nasze. I ta nienawiść, którą tak łatwo sprowokować...
|
Według mnie propaganda na stronie SKWK anty holenderska zrobiła również dużo złego. Wmawiają ludziom że jest tragicznie a tak naprawdę nie jest ani tragicznie ani dobrze. Ostatnie artykuły w stosunku do trenera, dyrektora sportowego, zawodników to czyste chamstwo. Weszło przy tym tym to jest nic.