Mateusz91 napisał(a):

Bawiąc się w tego typu przepychanki zapytam Ile meczów z Cracovią wygrał Henryk Kasperczak? Jak się nie mylę 0. (0:0 2005; 1:1 na Hutniku).
|
Cracovia awansowała do Ekstraklasy w 2004 roku, tym samym w którym Kasperczak skończył pracę w Wiśle więc nie miał okazji rozegrać większej ilości meczów derbowych..