Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8471
Stary 21.10.2011, 13:23
Jak dla mnie poza Diazem wszystko na większy lub mniejszy ale ...plus.

Niestety Nasz LO jest objeżdżany przez każdego rywala, Stan ... potrzebny transfer !

Hmm, może Lamey na LO (już tak kiedyś grywał), a na prawej oczywiście Jovanović.

___________________

Swoją drogą Genkow zagrał chwilkę z Jagą i bramka, no ale tu rywalizuje z Bitonem. Czekam na taki mecz aby mogli zagrać ( i to skutecznie) obok siebie dłużej niż kwadrans. Tyle że to pewnie w naszej lidze jest teoretycznie możliwe, bo w LE raczej stały schemat z jednym napastnikiem
Ostatnio edytowane przez milosz : 21.10.2011 o godz. 13:30.
Odpowiedz cytując