|
Jak dla mnie poza Diazem wszystko na większy lub mniejszy ale ...plus.
Niestety Nasz LO jest objeżdżany przez każdego rywala, Stan ... potrzebny transfer !
Hmm, może Lamey na LO (już tak kiedyś grywał), a na prawej oczywiście Jovanović.
___________________
Swoją drogą Genkow zagrał chwilkę z Jagą i bramka, no ale tu rywalizuje z Bitonem. Czekam na taki mecz aby mogli zagrać ( i to skutecznie) obok siebie dłużej niż kwadrans. Tyle że to pewnie w naszej lidze jest teoretycznie możliwe, bo w LE raczej stały schemat z jednym napastnikiem
Ostatnio edytowane przez milosz : 21.10.2011 o godz. 13:30.
|