Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8470
Stary 21.10.2011, 13:18
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Gdyby każdy z naszych zawodników walczył jak Wilk, to wygralibyśmy tą ligę w cuglach. Wszędzie go pełno, pomaga w obronie Diazowi, by 30 sekund później oddać strzał na bramkę rywali. Gdyby ktoś robił pomiary ile dany zawodnik przebiega kilometrów na boisku, to idę o zakład , że Wilk miałby ich blisko 2x więcej niż drugi w kolejności.
I tylko on jeden w zasadzie. Reszta praktykuje raczej inne formy poruszania się po boisku,zgodnie z powiedzeniem,nie sztuką jest dużo biegać,sztuką jest mądrze stać.

Ciekawe jak Wilk zaprezentuje się w Londynie w czasie rewanżu. Z drugiej strony chłop już ma swoje lata i można by czegoś więcej od niego wymagać. Chociażby tego, aby nie schodził poniżej pewnego poziomu. Bo coś czuje,że z Fulham nieźle zagrał a z ŁKS-em będzie odwalał kaszane.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując