Lysy napisał(a):

|
Gdyby każdy z naszych zawodników walczył jak Wilk, to wygralibyśmy tą ligę w cuglach. Wszędzie go pełno, pomaga w obronie Diazowi, by 30 sekund później oddać strzał na bramkę rywali. Gdyby ktoś robił pomiary ile dany zawodnik przebiega kilometrów na boisku, to idę o zakład , że Wilk miałby ich blisko 2x więcej niż drugi w kolejności.
|
I tylko on jeden w zasadzie. Reszta praktykuje raczej inne formy poruszania się po boisku,zgodnie z powiedzeniem,nie sztuką jest dużo biegać,sztuką jest mądrze stać.
Ciekawe jak Wilk zaprezentuje się w Londynie w czasie rewanżu. Z drugiej strony chłop już ma swoje lata i można by czegoś więcej od niego wymagać. Chociażby tego, aby nie schodził poniżej pewnego poziomu. Bo coś czuje,że z Fulham nieźle zagrał a z ŁKS-em będzie odwalał kaszane.