Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2967
Stary 21.10.2011, 13:17
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Nie wyrastają, tylko zawsze nimi byli. Legia ma obok nas stosunkowo szeroką kadrę, więc nawet parę kontuzji i kartek im niestraszne.

Co do ironicznych komentarzy Legionistów odnośnie karnego: nie byłoby takich uwag z naszej strony, gdyby nie krucjata Weszło przeciwko Wiśle. Zaczęło się równe jechanie po nas - od meczu z Jagiellonią. I końca nie widać. Dziś dwa artykuły poświęcone Nunezowi.

Prawda jest taka, że zarówno Wisła jak i Legia były zespołami lepszymi od rywali. Czerwona kartka i niepodyktowany karny na pewno pomogły, ale ponoć szczęście sprzyja lepszym.
A nie pamiętasz co było o Kucharczyku, po meczu z Lubinem?
Odpowiedz cytując