flamengista napisał(a):

Nie wyrastają, tylko zawsze nimi byli. Legia ma obok nas stosunkowo szeroką kadrę, więc nawet parę kontuzji i kartek im niestraszne.
Co do ironicznych komentarzy Legionistów odnośnie karnego: nie byłoby takich uwag z naszej strony, gdyby nie krucjata Weszło przeciwko Wiśle. Zaczęło się równe jechanie po nas - od meczu z Jagiellonią. I końca nie widać. Dziś dwa artykuły poświęcone Nunezowi.
Prawda jest taka, że zarówno Wisła jak i Legia były zespołami lepszymi od rywali. Czerwona kartka i niepodyktowany karny na pewno pomogły, ale ponoć szczęście sprzyja lepszym.
|
A nie pamiętasz co było o Kucharczyku, po meczu z Lubinem?