Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8464
Stary 21.10.2011, 13:02
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
Dodam jeszcze jedną rzecz - a mianowicie, że Sobol jest świetny na ligę, natomiast w pucharach jak dla mnie zawodzi. Wczoraj nie grał, grał zupełnie inny środek pola niż w poprzednich pucharowych meczach, i widać różnicę.

Nie wiem, może on się spala za bardzo w takich meczach?
Może się czepiam, ale ostatni dobry mecz Sobola w pucharach to z PAO i bramka, choć do końca nie wiem czy taki dobry bo jeszcze złapał czerwoną kartkę...

Od tej pory, jakoś nie może się przełamać, blokada jakaś czy jak. Szkoda go naprawdę, bo zostawia na boisku serce.


Takie mecz pokazują nam, że Wisła funkcjonuje też bez Sobolewskiego, Małeckiego i Meliskona - o ile ta dwójka ma swoich następców/ zastępców to każdy kto zastępuje Meliksona jest do niego porównywany a wiadomo, że na dzień dzisiejszy nie ma w Wiśle zawodnika, który reprezentuje poziom Maora. Garguła i Jirsak - grają na swoim poziomie i wyżej już nie przeskoczą.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując