Sędzia napisał(a):

Dodam jeszcze jedną rzecz - a mianowicie, że Sobol jest świetny na ligę, natomiast w pucharach jak dla mnie zawodzi. Wczoraj nie grał, grał zupełnie inny środek pola niż w poprzednich pucharowych meczach, i widać różnicę.
Nie wiem, może on się spala za bardzo w takich meczach?
|
Może się czepiam, ale ostatni dobry mecz Sobola w pucharach to z PAO i bramka, choć do końca nie wiem czy taki dobry bo jeszcze złapał czerwoną kartkę...
Od tej pory, jakoś nie może się przełamać, blokada jakaś czy jak. Szkoda go naprawdę, bo zostawia na boisku serce.
Takie mecz pokazują nam, że Wisła funkcjonuje też bez Sobolewskiego, Małeckiego i Meliskona - o ile ta dwójka ma swoich następców/ zastępców to każdy kto zastępuje Meliksona jest do niego porównywany a wiadomo, że
na dzień dzisiejszy nie ma w Wiśle zawodnika, który reprezentuje poziom Maora. Garguła i Jirsak - grają na swoim poziomie i wyżej już nie przeskoczą.