Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8462
Stary 21.10.2011, 12:50
Dodam jeszcze jedną rzecz - a mianowicie, że Sobol jest świetny na ligę, natomiast w pucharach jak dla mnie zawodzi. Wczoraj nie grał, grał zupełnie inny środek pola niż w poprzednich pucharowych meczach, i widać różnicę.

Nie wiem, może on się spala za bardzo w takich meczach?
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
Odpowiedz cytując