|
Dodam jeszcze jedną rzecz - a mianowicie, że Sobol jest świetny na ligę, natomiast w pucharach jak dla mnie zawodzi. Wczoraj nie grał, grał zupełnie inny środek pola niż w poprzednich pucharowych meczach, i widać różnicę.
Nie wiem, może on się spala za bardzo w takich meczach?
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
|