Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6534
Stary 21.10.2011, 12:50
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie. Daj mu trochę czasu. W Wiśle też początki miał rewelacyjne.
Tylko w Wiśle rzucano mu kłody pod nogi, pomimo tego, że wygrał nam 2x z rzędu mistrzostwo Polski i był na najlepszej drodze do trzeciego. Sprzedawano mu kluczowych graczy zstępując ich szrotem: Kosowski <-> Łobodziński, Zieńczuk <-> Kirm. Jeśli w Legii nie popełnią tego samego błędu i nie zaczną osłabiać drużyny, to nie ma co liczyć na obniżenie lotów tego zespołu. Wisła w ostatnim roku Skorży w Wiśle miała najgorszy kadrowo ( przynajmniej jeśli chodzi o ofensywę, bo obronę miała jedną z najlepszych) zespół za ery BC, tego już nikt nie zauważa. Gdyby Skorża w Wiśle miał takiego dyrektora sportowego jak Stan... :/
Odpowiedz cytując