pan Dudi napisał(a):

|
Spokojnie. Daj mu trochę czasu. W Wiśle też początki miał rewelacyjne.
|
Tylko w Wiśle rzucano mu kłody pod nogi, pomimo tego, że wygrał nam 2x z rzędu mistrzostwo Polski i był na najlepszej drodze do trzeciego. Sprzedawano mu kluczowych graczy zstępując ich szrotem: Kosowski <-> Łobodziński, Zieńczuk <-> Kirm. Jeśli w Legii nie popełnią tego samego błędu i nie zaczną osłabiać drużyny, to nie ma co liczyć na obniżenie lotów tego zespołu. Wisła w ostatnim roku Skorży w Wiśle miała najgorszy kadrowo ( przynajmniej jeśli chodzi o ofensywę, bo obronę miała jedną z najlepszych) zespół za ery BC, tego już nikt nie zauważa. Gdyby Skorża w Wiśle miał takiego dyrektora sportowego jak Stan... :/