Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8461
Stary 21.10.2011, 12:50
@WISŁAZWE.

Jaliens rozegrał dobre zawody nie sądziłem że kiedykolwiek to napiszę Jeśli tendencja się utrzyma niech sobie gra w podstawowym składzie

Co ciekawe Lamey też zagrał poprawnie bez fajerwerków ale bez durnych błędów.

IMHO Iliev to taki lepszy Małecki.

Co do Czarka to serce rośnie jak brakowało umiejętności nadrabiał ambicją i nieustępową walką bardzo mi się podobał w tym meczu.

Dobre strzały z 2 linii.

Biton człowiek zagadka ale Gole strzela więc nie mam się do czego przyczepić.

Diaz minus widać że odsstawał od reszty ale chyba z Paliciem było by to samo.

Garguła jak na jego poziom zagrał ok ale nie mam wątpliwość że o wyjściowym składzie (on czy Jirsak) będzie decydowała dyspozycja dnia.

Co do Weszło nie ma co się denerwować na piłkarski fakt.

Legia wygrywa, ewidentny karny dla przeciwników w sumie ok nic się nie stało
Sędzia myli się na korzyść Wisły - czyste zło w ogóle źle że wygrali a tak w ogóle to Fullham jest słabe.

(karny za faula na Gargule - ojtamojtam)

Pisanie że Wisła z Jagą strzeliła dwie bramki - tak ale to był punkt zwrotny meczu
Karny dla Rapidu na bank w niczym by im nie pomógł. itd itp
Odpowiedz cytując