Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8459
Stary 21.10.2011, 12:15
Krav napisał(a):Wyświetl post
Nie no, ok, zgadzam się, nasza sytuacja i Legii wygląda zgoła odmiennie, ale dla mnie to był istny kabaret - mniej więcej wyglądało to tak: o super, zajebiście, Legia wygrała zajebiście ważny mecz, grali tak że miazga, Radogol zdobył piękną bramke, jesteśmy w 7 niebie. Aaa, no i ten, Wisła też grała. To jest kolejny kamyczek do ogródka pt. "każdy sukces Wisły deprecjonujmy, a porażkę nagłaśniajmy", ku chwale Ojczyzny.
Dokładnie o to mi chodziło.
Odpowiedz cytując