Krav napisał(a):

|
Nie no, ok, zgadzam się, nasza sytuacja i Legii wygląda zgoła odmiennie, ale dla mnie to był istny kabaret - mniej więcej wyglądało to tak: o super, zajebiście, Legia wygrała zajebiście ważny mecz, grali tak że miazga, Radogol zdobył piękną bramke, jesteśmy w 7 niebie. Aaa, no i ten, Wisła też grała. To jest kolejny kamyczek do ogródka pt. "każdy sukces Wisły deprecjonujmy, a porażkę nagłaśniajmy", ku chwale Ojczyzny.
|
Dokładnie o to mi chodziło.