Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8458
Stary 21.10.2011, 12:12
Sędzia napisał(a):Wyświetl post


Tyle, że Legia ma bardzo realne szanse na awans. Nasze szanse na razie są, i należy się z tego cieszyć, że jeszcze są. Wszystko zależy od meczu w Londynie.
Nie no, ok, zgadzam się, nasza sytuacja i Legii wygląda zgoła odmiennie, ale dla mnie to był istny kabaret - mniej więcej wyglądało to tak: o super, zajebiście, Legia wygrała zajebiście ważny mecz, grali tak że miazga, Radogol zdobył piękną bramke, jesteśmy w 7 niebie. Aaa, no i ten, Wisła też grała. To jest kolejny kamyczek do ogródka pt. "każdy sukces Wisły deprecjonujmy, a porażkę nagłaśniajmy", ku chwale Ojczyzny.
Odpowiedz cytując