Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6530
Stary 21.10.2011, 11:51
Mateusz91 napisał(a):Wyświetl post
Drogi Willow

To raczej nie jest argument. Chęć posiadania przedsezonowa i sam fakt posiadania Ljuboi nie może źle rzutować na osobę tego trenera (Wisła też mogłą po Serba się zgłosić), tak samo ja broni go przesunięcie Radovicia do środka pomocy, z typowego skrzydła i zrobienie z niego lidera Warszawian (wcześniej Radović był ważnym, ale nie bardzo ważnym piłkarzem u nich).
I też nie rzutuje źle na osobę Skorży. Ja pisze tylko o tym, że gdyby ich wyciągnąć ze składu, tak jak od nas Meliksona, Małego, czy Sobola i Jovanovica, nie byłoby wcale tak różowo.

Mateusz91 napisał(a):Wyświetl post
Mało tego, każdy kto wykaże się obiektywizmem zauważy, że Skorża nie boi się dać szansy Żyro, Wolskim, Jędrzejczykom, Komorowskim.
Bo ich ma po prostu w składzie? Bo ich wychowała akademia piłkarska, której my nie mamy? Bo może są lepsi, niż Brud i Czekaj?

Mateusz91 napisał(a):Wyświetl post
Ja cały czas się zastanawiam dlaczego po tylu błędach Jaliensa trener Maaskaant nie da zagrać Czekajowi i czemu więcej minut nie notują Brud czy Boguski.
Czekaj i Boguski po kontuzji. Kiedy mieli zacząć wchodzić na boisko?

Mateusz91 napisał(a):Wyświetl post
W każdym szanującym się klubie to obcokrajowiec musi być dwa razy lepszy od rodzimego piłkarza (vive Kuba i Goetze) tylko w Wisle Polak musi być dwa razy lepszy niż obcokrajowiec, by grać.
Z tym się zgodzę.

Mateusz91 napisał(a):Wyświetl post
Zmieniamy trend w światowym futbolu?
Nie sądzę. Mamy taką ławkę, jaką mamy.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując