|
Najbardziej na weszło podoba mi się że Legia gra o awans w następnym meczu jeśli wygra ma duże szanse na awans, bardzo podobna jest sytuacja Wisły (Przy wygranej z Fulham i remisie lub wygranej Twenet z Odense) mamy dużą szanse na awans (2 miejsce w grupie).
Czyli jeśli Wisła wygra jest na 2 miejscu (na 90%), jeśli Legia wygra jest na 2 miejscu ale Legia gra o awans a Wisła o honor. Może przynajmniej te bzdury z weszło spowodują że ludzie przestaną sr... pluć we własne gniazdo non stop bo się tego czytać nie da.
|