Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5675
Stary 21.10.2011, 10:22
siekierski napisał(a):Wyświetl post
Nie doszly....
Doszyły, doszły.

Co zrobiłem po przyjściu do Wisły? Zwolniłem Kapkę
Oczywiście za porozumieniem stron.
Szkoda że nie ma ligi Cypryjskiej....
Odpowiedz cytując