westersyl napisał(a):

|
Jednak rozumiem troche kibiców którzy "marudzą" bo to tak naprawę nie odzwierciedlało to do końca poziomu naszej drużyny.
|
Gdyby trochę marudził, nie byłoby problemu. Problem jest taki, że robią dokładnie, to co zarzucają Maaskantowii, tylko w drugą stronę. To naprawdę sztuka zszargać Wisłę bardziej niż Weszło, ale wielu z forumowiczów ma te umiejętność opanowaną do perfekcji. Czasami mam wręcz wrażenie, że to forum Cracovii, a nie nasze. I ta nienawiść, którą tak łatwo sprowokować...