Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8448
Stary 21.10.2011, 10:16
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Jednak rozumiem troche kibiców którzy "marudzą" bo to tak naprawę nie odzwierciedlało to do końca poziomu naszej drużyny.
Gdyby trochę marudził, nie byłoby problemu. Problem jest taki, że robią dokładnie, to co zarzucają Maaskantowii, tylko w drugą stronę. To naprawdę sztuka zszargać Wisłę bardziej niż Weszło, ale wielu z forumowiczów ma te umiejętność opanowaną do perfekcji. Czasami mam wręcz wrażenie, że to forum Cracovii, a nie nasze. I ta nienawiść, którą tak łatwo sprowokować...
Odpowiedz cytując