Wyświetl pojedynczy post
lizzy
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Picnic Country

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8437
Stary 21.10.2011, 09:38
willow napisał(a):Wyświetl post
Nie przesadzajmy. 9/10 zawodników z każdej ligi zachowałoby się tak samo, jak on.
Nie zamierzam się teraz doktoryzować w temacie etyki piłkarskiej... po prostu tak się teraz gra na całym świecie i tyle.
I z założenia nigdy nie krytykujesz tego typu zachowań u żadnego piłkarza w żadnym meczu bo oszukiwanie weszło w normę? Gdyby była odwrotna sytuacja to też z takim dystansem byś to ocenił? Bo ja już widzę co by sie tu działo.
Mnie takie pajacowanie wkurza, niezależnie od przynalezności klubowej pajaca.
I pedzioł Herr Gott do wenża
Idź wek Ty pierońska szlango.
I wenż był ab
Odpowiedz cytując