willow napisał(a):

Nie przesadzajmy. 9/10 zawodników z każdej ligi zachowałoby się tak samo, jak on.
Nie zamierzam się teraz doktoryzować w temacie etyki piłkarskiej... po prostu tak się teraz gra na całym świecie i tyle.
|
I z założenia nigdy nie krytykujesz tego typu zachowań u żadnego piłkarza w żadnym meczu bo oszukiwanie weszło w normę? Gdyby była odwrotna sytuacja to też z takim dystansem byś to ocenił? Bo ja już widzę co by sie tu działo.
Mnie takie pajacowanie wkurza, niezależnie od przynalezności klubowej pajaca.