Wyświetl pojedynczy post
Mateusz91
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6523
Stary 21.10.2011, 09:30
Kolejny bardzo dobry mecz w wykonaniu podopiecznych ... trenera Skorży.

Czas płynie do przodu a wraz z upływem tego czasu widać (być może(oby nie) ze złymi skutkami dla Wisły) pracę i warsztat naszego byłego trenera przy Ł3.

Co by nie mówić o panu Maćku rośnie wartość wielu piłkarzy przy nim. W Wiśle mocno rozwinęli skrzydła pod nim Marcelo, Małecki, najlepszy sezon miał Zieńczuk. W Legii teraz do przodu idą Jędrzejczyk, Gol, Rybus, Komorowski.

Co ważne wygrywa "polską" drużyną (7 Polaków, 4 obcokrajowców), więc dla polskiej piłki (ogólem) dobrą pracę wykonuje.

Tyle
Odpowiedz cytując