Kolejny bardzo dobry mecz w wykonaniu podopiecznych ... trenera Skorży.
Czas płynie do przodu a wraz z upływem tego czasu widać (być może(oby nie) ze złymi skutkami dla Wisły) pracę i warsztat naszego byłego trenera przy Ł3.
Co by nie mówić o panu Maćku rośnie wartość wielu piłkarzy przy nim. W Wiśle mocno rozwinęli skrzydła pod nim Marcelo, Małecki, najlepszy sezon miał Zieńczuk. W Legii teraz do przodu idą Jędrzejczyk, Gol, Rybus, Komorowski.
Co ważne wygrywa "polską" drużyną (7 Polaków, 4 obcokrajowców), więc dla polskiej piłki (ogólem) dobrą pracę wykonuje.
Tyle
