Wyświetl pojedynczy post
andrzejzb
Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2963
Stary 21.10.2011, 08:46
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Jakbyś przez kilkanaście lat ogladał jak Wisła (praktycznie co rok) zdobywa MP a udałoby Ci się raz czy dwa prosto kopnąć piłkę, to byś ze szczęścia tez wpadł do nich z tą wiadomością.
leżę
Derby Warszawy tylko na Służewcu
Odpowiedz cytując