Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
andrzejzb
Member
Od: 12.2002
Skąd: Warszawa
Offline
#
2963
21.10.2011, 08:46
Gwiaździsty
napisał(a):
Jakbyś przez kilkanaście lat ogladał jak Wisła (praktycznie co rok) zdobywa MP a udałoby Ci się raz czy dwa prosto kopnąć piłkę, to byś ze szczęścia tez wpadł do nich z tą wiadomością.
leżę
Derby Warszawy tylko na Służewcu
andrzejzb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do andrzejzb
Znajdź inne posty napisane przez andrzejzb