|
Co do Bitona to wyrażę się nieco przewrotnie - szkoda że się tak rozkręcił bo znając naszych "sterników" teraz na pewno u nas nie zostanie, gość ma papiery na granie. Przez cały mecz kompletnie niewidoczny a zrobił to co od napastnika się wymaga - strzelił bramkę. Chyba bardziej trafiony transfer od Meliksona.
|