|
Nunez wykorzystał okazję. Frajer to zawodnik Fulham, który sprokurował całą sytuację. Wielcy profesjonaliści, a nie wiedzą, że od sprawiedliwości jest sędzia. Zamiast jechać na swoich to pomyślcie jakim idiotą jest wspomniany piłkarz. To tak samo jak ne gra się zbyt agresywnie w polu karnym, jak przestawia się piłkę przed rzutem wolnym i milion innych sytuacji. Gdyby to zrobił piłkarz Wisły to byłoby: zgłupiał, puściły mu nerwy, nieważne czy mocno dostał, tylko sam fakt popchnięcia, X popisał się doświadczeniem i cwaniactwem boiskowym..,etc
a wy tylko potraficie jechać na swoich, co wy chujowate weszło?
Piłka nożna to gra błędów
|