Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8431
Stary 21.10.2011, 08:12
Nunez wykorzystał okazję. Frajer to zawodnik Fulham, który sprokurował całą sytuację. Wielcy profesjonaliści, a nie wiedzą, że od sprawiedliwości jest sędzia. Zamiast jechać na swoich to pomyślcie jakim idiotą jest wspomniany piłkarz. To tak samo jak ne gra się zbyt agresywnie w polu karnym, jak przestawia się piłkę przed rzutem wolnym i milion innych sytuacji. Gdyby to zrobił piłkarz Wisły to byłoby: zgłupiał, puściły mu nerwy, nieważne czy mocno dostał, tylko sam fakt popchnięcia, X popisał się doświadczeniem i cwaniactwem boiskowym..,etc
a wy tylko potraficie jechać na swoich, co wy chujowate weszło?

Piłka nożna to gra błędów
Odpowiedz cytując