|
zgodze się Bitona trzeba wykupić za wszelka cene..
Ale nie wiem po co się tak jarac bracmi M.. Michał Nalepa który jest na wypożyczeniu gra z nimi w jednym składzie i spojrzcie na jego statystyki 3 gole w 9 meczach a jest obrońcą oni tyle to razem wzieci dopiero mają i to przy 23 meczach...
|