Chrisman napisał(a):

O Jezu nie tacy pilkarze jak Nunez tak sie zachowali. Nikt juz nie pamieta Pique w LM i jego słynna symulke? Nikt juz nie pamieta symulowanie Cristiano Ronaldo? Nikt juz nie pamieta jak pieknie w karierze symulował Inzaghi? Oczywiscie, ze nie bo trzeba sie dowalic do Nuneza.