Najpierw Enschede teraz Bukareszt :
Cytat:
Kibice Legii Warszawa nie oglądali z trybun pierwszej połowy meczu Ligi Europejskiej z Rapidem Bukareszt.
Jak relacjonują warszawianie, zamieszanie było spowodowane fatalną pracą służb odpowiedzialnych za organizację spotkania.
Portal Legioniści.com na Facebooku tak opisywał sytuację: Skandaliczne zachowanie ochroniarzy. Nieliczni kibice Legii, którzy dostali się na stadion właśnie go opuścili... Oddawanie monet, zdejmowanie butów, próby zabierania flag... to tylko część wydarzeń, które właśnie mają miejsce przed Stadionem Narodowym w Bukareszcie".
Rozmawialiśmy przed chwilą z jednym z kibiców obecnych w Rumunii. Potwierdza, że problemy były spore. Legioniści nie mogli wnieść bębnów i flag. Zniszczona została także ich oprawa. Ci, którym się jakoś udało wejść na obiekt w pierwszej połowie w geście solidarności czekali na resztę. Dlatego sektor warszawskich kibiców był pusty.
Jeszcze przed meczem przemarsz warszawiaków przez miasto został zablokowany przez policję.
|
Nawet Magdzie nie przepuścili :
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,77156,t...l?ticaid=1d3d0