Jest też całkiem prawdopodobne że Ci TP SA odłączy internet i wtedy wszyscy awansują dalej
Przecież tego się nie da czytać, lepsi znawcy niż Borek i spółka. Już wszyscy wiedzą kto zostanie mistrzem, kto ile bramek strzeli i w której minucie kartki się posypią.