River napisał(a):

[...] a jak juz jest Krakus Kozminski to jest to chyba Krakus z drugiej strony Blon...
[...]
|
Gdyby mecz współkomentował Wiślak z krwi i kości Andrzej Iwan, to też być się prawdopodobnie "nasłuchał"
Edit:
My sami, Kibice jesteśmy też temu współwinni ... Sami jako środowisko potrafimy nap ... dalać ile wlezie i bez opamiętania. Płakać, przypominać i nap ... dalać.
To nasze zachowanie (części kibiców), publiczne przecież zachowanie, jest czynnikiem pozwalającym, przyzwalającym na miażdżenie Wisły w mediach. Jeśli sami jeździmy po sobie, nie szanujemy się, to nie dziwmy się, że inni nas nie szanują.
--------------
post edit:
... Aha,
Angole (a bardziej precyzyjnie: kibice Fulham) są wku ... ni do czerwonoaści na swoim forum (
www.fulhamfc.com a konkretnie znajdziecie gdzieś tutaj
http://cc.fulhamfc.com/forum/categor...istForCategory) w kwestii czerwonej kartki (faul na Nunezie) i "skkrzykują się" jak Gervasia "dotkliwie" powitać w Londynie.
Ponadto, piszą dużo o ewentualności odwolywania się od decyzji w spr. czerwonej kartki.