1q2 napisał(a):

|
No ale tak to wygląda.Nasz awans graniczy z cudem, Legia jest o wiele bliżej, tak jeśli chodzi o punkty jak o to z kim i gdzie będzie grała.
|
Jest też całkiem prawdopodobne, że Legia przegra z Rapidem i wówczas to Rumuni mogą być bliżej awansu do następnej rundy.