Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2958
Stary 21.10.2011, 00:06
1q2 napisał(a):Wyświetl post
No ale tak to wygląda.Nasz awans graniczy z cudem, Legia jest o wiele bliżej, tak jeśli chodzi o punkty jak o to z kim i gdzie będzie grała.
Jest też całkiem prawdopodobne, że Legia przegra z Rapidem i wówczas to Rumuni mogą być bliżej awansu do następnej rundy.
Odpowiedz cytując