|
Dobra, taka ocena już na zimno
Jako zespół - 10/10 - indywidualnie różnie.Taka kopia meczu z Litexem , gdzie przeciwnik był o 2 klasy lepszy a i nasz skład był sporo przetrzebiony, jak i u Angoli.
Czerwona kartka - zbyt pochopna ale tylko wedle standardów które w piłce są -dla mnie każde kontakty(jak w tym przypadku odepchnięcie) poza grą powinny być kwitowane czerwienią.Sędzia powinien być tak samo traktowany jak grajek - wiadome co się dzieje jak się sędziego odepchnie.
Grajki są od grania a nie od wymierzania sprawiedliwości.
Co ważniejsze, do tej 30 minuty nie mieliśmy się czego wstydzić - tak na prawdę ta kartka nam średnio pomogła, bo Angole zwarli szyki i przedrzeć się graniczyło z cudem a jednak się udało
Ogólnie mądra gra i zasłużona wygrana.To też mecz z tych gdzie statystyki kłamią.
16-12 z naszej strony, jeśli chodzi o strzały/cenle
5-2 ze strony Londyńczyków
Można by stwierdzić że demolowaliśmy ich a tak nie było
Gracz meczu - jak dla mnie...Jaliens.Oby to poskutkowało podobną grą w lidze
|