Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
Od: 02.2004
Offline
#
8419
20.10.2011, 23:20
El'kabat
napisał(a):
Zapowiada sie rywalizacja do konca,o dziwo
Co do meczu w Londynie- wdg mnie nie mamy tam czego szukac,Jol juz zapowiada rewanz wiec wyjda pewnie w podstawowym składzie,z Zamorą itp.
Z odensie na wyjedzie- ak sie sprezymy maksymalnie to mozemy tam wygrac,zakladajac dzien konia Bitona i Ilieva
Z Twente u siebie-jak ktos juz napisal,grudzien,snieg,Twente bedzie grac juz o pietruszke to remis wydaje mi sie ze przynajmniej ugramy jak to odpusza
Jeśli przegramy z Fulham, to nawet 6 pkt może nic nie dać.
KOALIK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez KOALIK