Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8419
Stary 20.10.2011, 23:20
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Zapowiada sie rywalizacja do konca,o dziwo

Co do meczu w Londynie- wdg mnie nie mamy tam czego szukac,Jol juz zapowiada rewanz wiec wyjda pewnie w podstawowym składzie,z Zamorą itp.
Z odensie na wyjedzie- ak sie sprezymy maksymalnie to mozemy tam wygrac,zakladajac dzien konia Bitona i Ilieva

Z Twente u siebie-jak ktos juz napisal,grudzien,snieg,Twente bedzie grac juz o pietruszke to remis wydaje mi sie ze przynajmniej ugramy jak to odpusza
Jeśli przegramy z Fulham, to nawet 6 pkt może nic nie dać.
Odpowiedz cytując