Zapowiada sie rywalizacja do konca,o dziwo
Co do meczu w Londynie- wdg mnie nie mamy tam czego szukac,Jol juz zapowiada rewanz wiec wyjda pewnie w podstawowym składzie,z Zamorą itp.
Z odensie na wyjedzie- ak sie sprezymy maksymalnie to mozemy tam wygrac,zakladajac dzien konia Bitona i Ilieva
Z Twente u siebie-jak ktos juz napisal,grudzien,snieg,Twente bedzie grac juz o pietruszke to remis wydaje mi sie ze przynajmniej ugramy jak to odpusza
