Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8416
Stary 20.10.2011, 23:15
Zapowiada sie rywalizacja do konca,o dziwo

Co do meczu w Londynie- wdg mnie nie mamy tam czego szukac,Jol juz zapowiada rewanz wiec wyjda pewnie w podstawowym składzie,z Zamorą itp.
Z odensie na wyjedzie- ak sie sprezymy maksymalnie to mozemy tam wygrac,zakladajac dzien konia Bitona i Ilieva

Z Twente u siebie-jak ktos juz napisal,grudzien,snieg,Twente bedzie grac juz o pietruszke to remis wydaje mi sie ze przynajmniej ugramy jak to odpusza
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując