KOALIK napisał(a):

Przy założeniu:
Fulham - Wisła X
Twente - Odense 1
Odense - Wisła 2
Twente - Fulham 1
Wisła - Twente X
Fulham - Odense 1
Tabela:
1) Twente 14 pkt.
2) Wisła 8 pkt.
3) Fulham 8 pkt. Gorszy bilans spotkań bezpośrednich.
4) Odense 3 pkt.
|
ostatni mecz z Twente będzie w połowie grudnia , poza tym prawie na pewno będzie dla Twente o pietruszke . Jeśli będzie duży śnieg , słaba mobiizacja u Holendrów a u nas dojdzie do zdrowia Melikson i paru innych piłkarzy można i ugrać zwycięstwo . W koncu wszyscy pamiętamy Barcelonę
poza tym Odense z Fulham też może zremisować , anglicy mogą olać całą LE ciepłym moczem
tak naprawde do końca mamy 3 spotkania , każdy wynik jest możliwy , zarówno 0 jak i 9 punktów w tych spotkaniach