Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19995
Stary 20.10.2011, 22:59
milansport napisał(a):Wyświetl post
Pewnie po dzisiejszym meczu już wiesz ale jakbyś jednak nie wiedział to wciąż nie działa..
Farsa jakaś z tym nagłośnieniem.
I oświetleniem
Odpowiedz cytując