Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.10.2011, 22:54
Cytat:
Ktoś może pamięta, kiedy dwa polskie zespoły równocześnie wygrały w pucharach, oczywiście na porównywalnie wysokim szczeblu rozgrywek ?
Podchwytliwe pytanie Odpowiedź: nigdy dwa polskie zespoły nie grały równocześnie w pucharach na porównywalnie wysokim szczeblu rozgrywek
Legionista
Odpowiedz cytując