Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
Od: 02.2004
Offline
#
8411
20.10.2011, 22:54
wolfy
napisał(a):
Napierdalaj na Diaza. To zawsze jest bezpieczne
Czyli co - wystarczą dwa remisy i zwycięstwo w trzech meczach? Kamień spadł mi z serca
Przy założeniu:
Fulham - Wisła X
Twente - Odense 1
Odense - Wisła 2
Twente - Fulham 1
Wisła - Twente X
Fulham - Odense 1
Tabela:
1) Twente 14 pkt.
2) Wisła 8 pkt.
3) Fulham 8 pkt. Gorszy bilans spotkań bezpośrednich.
4) Odense 3 pkt.
KOALIK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez KOALIK