Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8411
Stary 20.10.2011, 22:54
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Napierdalaj na Diaza. To zawsze jest bezpieczne


Czyli co - wystarczą dwa remisy i zwycięstwo w trzech meczach? Kamień spadł mi z serca
Przy założeniu:

Fulham - Wisła X
Twente - Odense 1
Odense - Wisła 2
Twente - Fulham 1
Wisła - Twente X
Fulham - Odense 1

Tabela:
1) Twente 14 pkt.
2) Wisła 8 pkt.
3) Fulham 8 pkt. Gorszy bilans spotkań bezpośrednich.
4) Odense 3 pkt.
Odpowiedz cytując