Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8407
Stary 20.10.2011, 22:41
gigant napisał(a):Wyświetl post
Wpuszczenie Bruda i Czekaja było fajne, szkoda tylko że Robert jest taki małostkowy i mam jakieś .......one wrażenie że zrobił to celowo, i gdybysmy stracili bramkę wypomniałby te zmiany.
Ej, co by nie mówić o Maaskancie to nie to że jest małostkowy.Nigdy nikomu nic nie wypominał - w sensie piłkarzy, oprócz oczywistości że ktoś zagrał lepiej czy gorzej ale to oczywiste - natomiast to jest trener który oficjalnie zawsze broni piłkarzy.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując