gigant napisał(a):

|
Wpuszczenie Bruda i Czekaja było fajne, szkoda tylko że Robert jest taki małostkowy i mam jakieś .......one wrażenie że zrobił to celowo, i gdybysmy stracili bramkę wypomniałby te zmiany.
|
Ej, co by nie mówić o Maaskancie to nie to że jest małostkowy.Nigdy nikomu nic nie wypominał - w sensie piłkarzy, oprócz oczywistości że ktoś zagrał lepiej czy gorzej ale to oczywiste - natomiast to jest trener który oficjalnie zawsze broni piłkarzy.