Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2947
Stary 20.10.2011, 22:40
Legia niech gromadzi te punkty z jednego powodu. Trzeba zrobić wszystko, aby Mistrz Polski od razu kwalifikował się do Ligi Mistrzów (jak w Rumunii). Więc punkty Legii, czy z zeszłego sezonu Lecha, w perspektywie dwóch-trzech lat mogą dać Wiśle bezpośredni awans do LM.
Odpowiedz cytując