|
Legia niech gromadzi te punkty z jednego powodu. Trzeba zrobić wszystko, aby Mistrz Polski od razu kwalifikował się do Ligi Mistrzów (jak w Rumunii). Więc punkty Legii, czy z zeszłego sezonu Lecha, w perspektywie dwóch-trzech lat mogą dać Wiśle bezpośredni awans do LM.
|