Znowu sie zaczyna

Weszlo po nas tez jechalo...ostatnio po IV. U Nas karny powinien byc, u Was czerwona nie do konca - takie moje zdanie

Karny dosc klarowny, co jak co ale w pilke sie nie trafilo

Coz, sedzia mial prawo sie pomylic, tak jak i przy czerwonej ktora hmmm mogl dac bo to byl jednak atak bez sensu i nie na pilke. Tak czy siak obie sedziowskie decyzje nie sa jakims razacym bledem.
Wygrywaja dwa polskie kluby i juz zaczyna sie szukanie problemow...to takie typowe
