Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2946
Stary 20.10.2011, 22:34
Znowu sie zaczyna Weszlo po nas tez jechalo...ostatnio po IV. U Nas karny powinien byc, u Was czerwona nie do konca - takie moje zdanie Karny dosc klarowny, co jak co ale w pilke sie nie trafilo Coz, sedzia mial prawo sie pomylic, tak jak i przy czerwonej ktora hmmm mogl dac bo to byl jednak atak bez sensu i nie na pilke. Tak czy siak obie sedziowskie decyzje nie sa jakims razacym bledem.


Wygrywaja dwa polskie kluby i juz zaczyna sie szukanie problemow...to takie typowe


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując