Wyświetl pojedynczy post
tropik
Member
 
Od: 07.2011
Skąd: (L)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2943
Stary 20.10.2011, 22:31
No bardziej niż wypaczenie Lyczmańskiego to się jednak nie da.
Zamiast się cieszyć że Wisła wygrała, proponuję ci napisanie donosu tam gdzie trzeba. Od razu uśmiech pojawi się na twej twarzy.
Odpowiedz cytując