Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
tropik
Member
Od: 07.2011
Skąd: (L)
Offline
#
2943
20.10.2011, 22:31
No bardziej niż wypaczenie Lyczmańskiego to się jednak nie da.
Zamiast się cieszyć że Wisła wygrała, proponuję ci napisanie donosu tam gdzie trzeba. Od razu uśmiech pojawi się na twej twarzy.
tropik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tropik
Znajdź inne posty napisane przez tropik