Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6437
Stary 20.10.2011, 22:19
River napisał(a):Wyświetl post
Kazdy moze oceniac Maaskanta na swoj sposob, jednak wazne by robic to sprawiedliwie i pamietac o wszystkich jego i wadach ale tez zaletach, sukcesach i porazkach.

Jasne, tyle że nie gdzie indziej ale tu Maaskant jest nieustannie obrażany i wyśmiewany.Można dojść do wniosku że my nie mamy kibiców tylko sępy, czekające tylko by pożreć ofiarę

Dla mnie jest to przykre z jednego powodu - tworzy się taka kula śniegowa.Media widzą co jest grane i jadą z tym bez trzymanki.Nagle okazuje się że jedynym problemem w Wiśle jest trener i na prawdę nie wiele trzeba by właściciel się do tego przekonał
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując