|
Naprawdę fajny mecz Legii.
Nie tak źle z tą polską Ekstraklasą jednak - Legia miała łatwiej w pucharach niż w lidze z Wisłą, czy nawet z Ruchem.
Dobrze by było gdyby oba polskie zespoły awansowały - sporo punkcików do rankingów.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|