Henio1 napisał(a):

mam pytanko jako że temat o budowie stadionu to czy działa już nagłośnienie STADIONOWE na sektorze G. Z przyczyn losowych nie było Mnie na meczu z Jaga i nie wiem dziekuje z góry za odpowiedź.
|
Pewnie po dzisiejszym meczu już wiesz ale jakbyś jednak nie wiedział to wciąż nie działa..
Farsa jakaś z tym nagłośnieniem.