Wyświetl pojedynczy post
milansport
Member
 
Od: 10.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19994
Stary 20.10.2011, 22:10
Henio1 napisał(a):Wyświetl post
mam pytanko jako że temat o budowie stadionu to czy działa już nagłośnienie STADIONOWE na sektorze G. Z przyczyn losowych nie było Mnie na meczu z Jaga i nie wiem dziekuje z góry za odpowiedź.
Pewnie po dzisiejszym meczu już wiesz ale jakbyś jednak nie wiedział to wciąż nie działa..
Farsa jakaś z tym nagłośnieniem.
Odpowiedz cytując