Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6435
Stary 20.10.2011, 22:02
wwf napisał(a):Wyświetl post
Ja uważam że Maaskant ze sztabem popełnili błąd w przygotowaniach kondycyjno - szybkościowych zawodników. Całą tą rundę gramy tak jakby na zwonionym tempie.
Nie wiem dlaczego tak jest. Odnoszę wrażenie że po przerwie zimowej, może być tylko lepiej. Zrobimy 2-3 transfery, do tego dojdzie przygotowanie kondycyjne i będziemy grać o Mistrzostwo Polski. Oby z powodzeniem.
Nie wiem, czy to wina przygotowań, czy grania cały czas co 3 dni bez odpoczynku, ale zauważyłem to samo. Każdy piłkarz prezentuje sie ciut słabiej niż w poprzednim sezonie. Popatrzcie na Chaveza - naprawdę był szybszy, Kirm skuteczniejszy, Pareiko pewniejszy itp.

Najlepiej prezentują sie Ci co do nas doszli - Jovanovic, Dudu, Nunez.

Natomiast nie da się ukryć, że mimo, iż są nieco wolniejsi i mniej dynamiczni, to walczą do upadłego w każdym meczu ponad 90 minut i mimo, że im nie idze, to wytargują te zwycięstwa krwią i potem. Poza tym, naprawdę są jak pożądnie trafiony okręt bez Małeckiego, Meliksona, Genkova czy ostatnio Sobolewskiego, wiec tym większy szacun za wyniki.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując