Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8392
Stary 20.10.2011, 21:34
Zwycięstwo nad niezłym klubem z Premiership jest dla każdej polskiej drużyny sukcesem, niezależnie od okoliczności w jakich udało się to osiągnąć. Cudów nie graliśmy ale źle to też nie wyglądało. Fakt że Fulham odpuściło mecz, ale to chyba taki symbol Ligi Europejskiej. Dla większości drużyn z najlepszych lig te rozgrywki to pryszcz na dupie. Żaden prestiż, żadna kasa. Jest więc okazja żeby się pokazać i my to dzisiaj wykorzystaliśmy.
:/
Odpowiedz cytując