Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8391
Stary 20.10.2011, 21:31
W tym co dzieje sie np. w Polsacie to to spora zasługę mają kibice Wisły. Choćby na tym forum. Maaskant to śmieć, co on robi z Wisłą, Vaalcx załatwia szrot, Basałaj pogrąza Wisłę...Kuźwa ludzie. Jesteście przeżarci jakąś nienawiścią niczym Weszło. Ten portal [potrafil najpierw zjechać Maaskanta za to, że bierze winę piłkarzy na siebie, a następnie zjechac go za to, że wskazuje winnego piłkarza! Rozdwojenie jaźni?
Odpowiedz cytując