W tym co dzieje sie np. w Polsacie to to spora zasługę mają kibice Wisły. Choćby na tym forum. Maaskant to śmieć, co on robi z Wisłą, Vaalcx załatwia szrot, Basałaj pogrąza Wisłę...Kuźwa ludzie. Jesteście przeżarci jakąś nienawiścią niczym Weszło. Ten portal [potrafil najpierw zjechać Maaskanta za to, że bierze winę piłkarzy na siebie, a następnie zjechac go za to, że wskazuje winnego piłkarza! Rozdwojenie jaźni

?