|
JA się pytam dlaczego ten GUMIOK gra w oldbojach NASZEJ WISEŁKI przecież gościu Ją bezszcześci w każdym komentarzu nieudolnym podczas transmisji meczu. Jest poddanym WARSZAWKI.Panie PREZESIE CAŁKOWITY ZAKAZ DLA TEGO pana na STADION NASZEJ WISEŁKI . Niech wypasa owce i Borkowi doi mleko.
|