Wyświetl pojedynczy post
VrOOb3L
Junior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8389
Stary 20.10.2011, 21:29
JA się pytam dlaczego ten GUMIOK gra w oldbojach NASZEJ WISEŁKI przecież gościu Ją bezszcześci w każdym komentarzu nieudolnym podczas transmisji meczu. Jest poddanym WARSZAWKI.Panie PREZESIE CAŁKOWITY ZAKAZ DLA TEGO pana na STADION NASZEJ WISEŁKI . Niech wypasa owce i Borkowi doi mleko.
Odpowiedz cytując