Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8365
Stary 20.10.2011, 20:30
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
Było tak gorąco?

Pierwszy sukces Maaskanta w Polsce to MP, drugi to awans do LE, ten jest trzeci

Wszystkiego najlepszego!
Pardon, miało być: sukces w europejskich pucharach. Przejście Liteksu to był obowiązek.

Znając naszego Bossa, pewnie już zaczynał myśleć o zmianach. Teraz Maaskant ma szansę na odbudowanie zaufania u właściciela.

Oczywiście nie przesadzałbym z hurraoptymizmem, bo sytuacja w grupie jest trudna. Ale przynajmniej nie zbieramy bęcków od wszystkich. Fulham to jednak niezła firma.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując