ociec Ciemka napisał(a):

Było tak gorąco?
Pierwszy sukces Maaskanta w Polsce to MP, drugi to awans do LE, ten jest trzeci 
Wszystkiego najlepszego!
|
Pardon, miało być: sukces w europejskich pucharach. Przejście Liteksu to był obowiązek.
Znając naszego Bossa, pewnie już zaczynał myśleć o zmianach. Teraz Maaskant ma szansę na odbudowanie zaufania u właściciela.
Oczywiście nie przesadzałbym z hurraoptymizmem, bo sytuacja w grupie jest trudna. Ale przynajmniej nie zbieramy bęcków od wszystkich. Fulham to jednak niezła firma.