Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
emailowiec
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7172
Stary 20.10.2011, 20:25
Frekwencja jest jaka jest, a jeszcze Polsat dodaje swoją cegiełkę i jeszcze bardziej zniechęca niezdecydowanych do przyjścia na stadion (tekst o samolotach)... Wytyka błędy, których nie ma. Klub śmiało mógłby pozwać Polsat o straty wizerunkowe. Ale wiadome jest, że tego nie zrobi.
Odpowiedz cytując