Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8349
Stary 20.10.2011, 20:11
TSW Fanatyk napisał(a):Wyświetl post
Czy jest soc pozytywnego w tym meczu oprócz wyniku i tego że zagrali młodzi Polacy?
Nie. Możesz już zacząć się ciąć. Tylko pamiętaj - wzdłuż żyły.


Mecz wygrany, młodzi weszli i to na tyle krótko, że nie zdążyli niczego zepsuć Nie spodziewałem się, oby tylko takie niespodzianki Wisła nam sprawiała.

No i Maaskant górą, Jaliens i Lamey zresztą też. Aż sobie dzisiaj wejdę na "weszło"
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując