TSW Fanatyk napisał(a):

|
Czy jest soc pozytywnego w tym meczu oprócz wyniku i tego że zagrali młodzi Polacy?
|
Nie. Możesz już zacząć się ciąć. Tylko pamiętaj - wzdłuż żyły.
Mecz wygrany, młodzi weszli i to na tyle krótko, że nie zdążyli niczego zepsuć

Nie spodziewałem się, oby tylko takie niespodzianki Wisła nam sprawiała.
No i Maaskant górą, Jaliens i Lamey zresztą też. Aż sobie dzisiaj wejdę na "weszło"
