Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4448
Stary 20.10.2011, 18:58
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
sprawdź maila

A tak w ogóle to u mnie Ipla nie działa idealnie. Spore opóźnienie względem TV jak i innych transmisji internetowych. I co jakiś czas jest skip. Trochę to wkurzające, bo np. idzie ładna akcja, a tu przeskok o 20 sekund i rzut rożny ehh
Łącze mam bardzo szybkie. Już więcej chyba im nie zapłacę, bo na tomcio jest nieco gorsza jakość, ale chodzi płynnie, bez opóźnień.
U mnie nie ma żadnych problemów, wszystko działa idealnie, bez żadnych ścięć i opóźnień.
Odpowiedz cytując